|   EN

 

Komunikat Nr 5/140/2020

Rektora Akademii im. Jakuba z Paradyża
z Siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

z dnia 23 marca 2020 r.

w sprawie zawieszenia zajęć w Akademii im. Jakuba z Paradyża

 

Z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, ze względów bezpieczeństwa zawiesza się wszystkie zajęcia na uczelni od dnia 26 marca br. do dnia 14 kwietnia br. Zawieszenie zajęć dotyczy zarówno studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, jaki i słuchaczy studiów podyplomowych oraz uczestników kursów.

Jednocześnie informujemy, że Akademia im. Jakuba z Paradyża dołoży wszelkich starań, by umożliwić studentom realizację programu studiów oraz zaliczenia zajęć, zgonie z Komunikatem Nr 4/140/2020 Rektora AJP z dnia 17 marca 2020 r. oraz innymi komunikatami przygotowywanymi w późniejszym czasie, uzależnionymi i uwzględniającymi sytuację sanitarno-epidemiologiczną oraz ogłoszony stan epidemiczny w Polsce. Odwołane zostają także wszystkie imprezy sportowe i inne wydarzenia organizowane przez Akademię im. Jakuba z Paradyża.

Administracja uczelni będzie pracować zgodnie z obowiązującym w Akademii im. Jakuba z Paradyża czasem pracy.

Dokonuje się również zmiany szczegółowego terminarza czynności wyborczych AJP dotyczącego procedury wyboru Kolegium Elektorów i Rektora w zakresie określonym przez Komisję Wyborczą. Informacje w zakresie wyborów dostępne są na stronie internetowej http://bip.akademia.mserwer.pl/ w zakładce WYBORY (uchwały wyborcze lub komunikaty wyborcze).

Dalsze decyzje będą podejmowane w zależności od rozwoju sytuacji sanitarno-epidemiologicznej.

 

 

Pobierz plik (DOPiK-140-05-2020 Komunikat - odwołanie zajęć dydaktycznych.pdf) Komunikat nr 5 ws. zawieszenia zajęć w AJP - pdf

Back to top