|       |  EN

Uczelniany Koordynator ds. Kształcenia Zdalnego

dr inż. Łukasz Lemieszewski

e-mail: llemieszewski@ajp.edu.pl

 

Wydziałowi Koordynatorzy ds. Kształcenia Zdalnego

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego

dr Tomasz Marcinkowski

e-mail: tmarcinkowski@ajp.edu.pl 

 

Wydział Ekonomiczny

dr Ewelina Gutowska

e-mail: egutowska@ajp.edu.pl 

 

Wydział Humanistyczny

dr Anna Michniuk

e-mail: amichniuk@ajp.edu.pl 

 

Wydział Techniczny

dr inż. Kazimierz Krzywicki

e-mail: kkrzywicki@ajp.edu.pl 

 

Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu

dr Joanna Kupczyk

e-mail: jkupczyk@ajp.edu.pl 

 

Koordynatorzy ds. Kształcenia Zdalnego dla studentów AJP

Wanda Zaparta

e-mail: wanda.zaparta@student.ajp.edu.pl 

Mateusz Lendzion

e-mail: mateusz.lendzion@student.ajp.edu.pl 

 

Back to top