|   EN

Wyjazdy „Dżamp” powstały jako inicjatywa Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia „Twoje Nowe Możliwości”. Jest to alternatywa dla rajdów studenckich i obozów adaptacyjnych. Takie przedsięwzięcia z założenia są niskobudżetowe, a co za tym idzie w dużej mierze niedostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Stąd pomysł wyjazdu, który pozwoli zasmakować studenckiego życia i będzie dostosowany do wszystkich, bez wyjątków. Mamy za sobą już jedenaście letnich dziesięciodniowych wyjazdów i trzy wyjazdy „Dżamp Weekendowy”. Dowody na gorącą atmosferę wszystkich wyjazdów możecie zobaczyć w galerii.

Dla kogo i za ile?

W obozie „Dżamp” mogą brać udział studenci niepełnosprawni z osobami towarzyszącymi/opiekunami (jeżeli posiadasz znaczny stopień niepełnosprawności). Obóz składa się z trzech pakietów: szkoleniowego, turystycznego i integracyjno-rozrywkowego. Twoja Uczelnia płaci za pakiet szkoleniowy. Opłata za część integracyjno-rozrywkową to jedynie 399 zł od osoby! To jedyny koszt jaki ponosisz.
Co zapewniamy?

Każdemu uczestnikowi zapewniamy:

*Przejazd przystosowanym dla os. niepełnosprawnych autokarem;
*Zakwaterowanie w pełni dostępnym hotelu o standardzie *** pokoje z łazienkami, basen, sauna, jacuzzi;
* Wyżywienie – śniadania, obiady i kolacje;
*Cykl szkoleń;
*Wycieczki zagraniczne: Budapeszt i Praga

W ramach części integracyjno-rozrywkowej zapewniamy między innymi:

Wycieczki;
Wieczorne imprezy, ogniska z „prowiantem”;
Wieczorne imprezy z DJ’em;
Wiele innych codziennych atrakcji

Studenci, którzy chcieliby wziąć udział w DŻAMPIE zgłaszają się do Biura Osób Niepełnosprawnych osobiście (ul. Teatralna 25, p.21) lub mailowo (bon@ajp.edu.pl) do 31 stycznia!

Nie przegap takiej okazji

Back to top